Sklep modelarski - modele do sklejania samochody, motocykle, ciężarówki

Internetowy sklep modelarski to na pewno syndrom handlowy naszych czasów. Nie każdy towar da się sprzedawać w internecie, inne można sprzedawać i  prezentować lepiej bądź gorzej w celu dostarczenia klientowi obsługi najwyższej jakości. W Banzaicars w celu zapewnienia obsługi najwyższej jakości, postanowiliśmy zagwarantować klientowi możliwość takiej właśnie prezentacji poprzez dodanie do produktów w postaci plastikowych modeli do sklejania szczegółowych inboxów, składających się z kilku zdjęć prezentujących zawartość pudełka. To oczywiście nie wszystko, dla naszego zespołu jak najbardziej istotne jest jak najszybsze dostarczenie przesyłki aczkolwiek ponad to stawiamy rzetelne i bezpieczne zapakowanie zakupionych towarów.

 

Sklep modelarski dedykowany dla modelarzy motoryzacyjnych - modelarstwo redukcyjne.

Modelarstwo samochodowe to moja pasja -dlatego stworzyłem ten sklep. Każdy modelarz, który zetknął się z tą dziedziną zauważył deficyty tego towaru modelarskiego na rynku. Nie tylko postanowiłem go zapełnić asortymentem dla modelarzy samochodowych jak również jest to moje hobby. Nie obce mi są zarówno pojazdy cywilne jak również rajdowe, wyścigowe oraz tuningowane. Nasz sklep oferuje modele do sklejania renomowanych marek jak również dodatki oraz narzędzia.

Sklep modelarski Banzai jest przedstawicielem takich marek jak: Hobby Design, Top Studio, High Light Studio, Scale Production, ZoomOn, Eighty-One, GF-models, Banzai-cars, ScaleLab_24, Model Car Garage, P&B, MF-Zone, Aber oraz samochodowe lakiery modelarskie takich marek farb i lakierów jak Creative Colors, Zero Paints, Gravity, Hataka Blue, Gunze - Mr.Color, Tamiya acrylic mini

Modele samochodów do sklejania takich firm jak Beemax, Aoshima, Tamiya, Fujimi, Italeri, Monogram, Nunu Models czy Ebbro. modele do sklejania samochody

Klasycznych modeli samochodów do sklejania takich marek Jak Moebius Models, MPC, AMT

Figurki w skali 1/24 - bardzo duży, ciekawy i bogaty wybór figurek motoryzacyjnych

Motocykle do sklejania w skali 1/12
Samochody do sklejania, motocykle do sklejania, farby i lakiery, dodatki modelarskie do samochodów, narzedzia i literatura o tematyce modelarskiej wszystko znajdziesz właśnie tutaj - modele do sklejaniaSzanowni Klienci!

Sklep Banzai działa na polskim rynku od 2017 roku.
Modele samochodów do sklejania; modele motoryzacyjne do sklejania zarówno samochodów ciężarowych, osobowych, rajdowych wyścigowych. W sklepie można zakupić dodatki modelarskie do waloryzacji modeli. Farby modelarskie, narzędzia modelarskie oraz figurki modelarskie. 

Zajmujemy się tylko sprzedażą internetową, nie prowadzimy sklepu stacjonarnego.
Sprzedajemy modele do sklejania, nie gotowe miniatury.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.
Przez całą dobę/7 dni w tygodniu mogą Państwo łączyć się z naszymi stronami a na nich - szukać, oglądać wybierać i zamawiać. 

Życzymy udanych zakupów ! 

W 2022 jesteśmy laureatem konkursu orły handlu na 1 miejscu w rankgu firm handlowych w naszej miejscowości 
Orły Handlu 2022 Gold

Sklep modelarski BanzaiCars - posiada certyfikat firma godna zaufania