Modele samochodów tuningowanych do sklejania - Aoshima

Kategoria: Aoshima samochody do sklejania

Japońska firma Aoshima z pewnością zachwyci klientów nie tylko swym pięknem lecz również niesamowitą dokładnością odwzorowanych modeli pojazdów -wykonanej przeważnie w skali 1:24- oraz jakością materiałów. Główna i najpopularniejsza seria samochodów Aoshima to GT/Vintage, składająca się z japońskich modeli aut, jednak na niej nie kończy się ich długa lista różnorodnych pojazdów. Decydując się na produkty firmy Aoshima możemy wybierać spośród modeli:
-serii Itasha zawierającą kalkomanię japońskich postaci animowanych,
-serii samochodów tuningowych, która oferuje ogromny wybór wśród aut spersonalizowanych/tuningowanych (samochody sportowe, sedany oraz minivany w stylu 

VIP, a nawet pick-upy),
-serii Specjalnych Samochodów Super VIP, która obejmuje najbardziej luksusowe, japońskie sedany w stylu VIP (np. Toyota Crowns, Nissan Cimas),
-serii Initial D, koncentrująca się na samochodach z mang oraz anime,
-ciężarówek dekoracyjnych wyróżniających się dużą ilością detali oraz dekoracji, np. małe lampki,
-modeli samochodów z popularnego japońskiego serialu telewizyjnego „Seibu Keisatsu”.
Modele tej firmy dobrze sprawdzą się u początkujących modelarzy jak i spragnionych perfekcyjnych efektów wprawionych wielbicieli oraz długoletnich pasjonatów, dla których również znajdą się pojazdy wymagające ogromnych umiejętności.
Prace z zestawami Aoshima sprawiają niesamowitą przyjemność i pozwalają zdobywać coraz większe umiejętności modelarskie, dlatego warto wypróbować różne samochody modelarskie ich jakości.